Castellers de la Vila de Gràcia | Can Musons C/ Alzina 7, Barcelona, 08024 | (+34) 656 981 153 | info@cvg.cat

COMISSIONS

COMISSIÓ SANITÀRIA

Núria Pla, Quim Fernández-Díaz, Pau Benet, Alba Companyón, Elisabet Alba, Ariadna Guifreu, Marc Guardiola, Sónia Cortés, Oriol Francolí.

COMISSIÓ D'ASSEGURANCES

Núria Pla, Montserrat Torres.

COMISSIÓ D'ACOLLIDA

Marta Mayoral, Albert Salellas, Claudia Orengo, Elena Soler, German Racero, Hèctor Hernàndez, Jordi Puig, Lluís Broggi, Patricia Barbarà, Sergi Ferrando, Víctor Segura.

COMISSIÓ JOVES

Claudia Orengo, Alejandro Pèrez, Eli Ros, Gerard Serra, Marta Alvàrez, Eric Mesas, Gerard Tresànchez, Sergi Yuste.

COMISSIÓ DE PROMOCIÓ

Ot Brun, Gerson Prieto, David Acevedo, Claudia Orengo.

COMISSIÓ DE GUARNIT DE FESTA MAJOR

Cristina de Souza, Laia Déu, Albert Salellas, Montse Vilageliu, Roger Sànchez, Jordi Martorell, Toni Ciuró, Eduard Marron, Sergi Ferrando.

COMISSIÓ DE FOTO I VIDEO

Montserrat Torres, Eduard Marrón, Patricia Barbarà, Carol Hernández, Martí Urgell, Laia Borges i Lorena Russo.

Martí Urgell, Gemma Alfós, Alba Garcia, Gerard Tresànchez, Gerson Prieto, Ot Brun, Judit Fernàndez-Díaz, Eduard Cecilia, Laura Vall·llosera (Lletristes Anna Escolà, Ferran Pons i Gerard Tresànchez) (Vídeo Final de Temporada).

COMISSIÓ DEL "SI NO AGUANTES NO T'HI FIQUIS"

Clara Darder i Agnès Garreta.

COMISSIÓ INTENDÈNCIA

Sergi Ferrando, Agnès Garreta, Anna Pla, Albert Salellas, Dani Ramirez, Diego Quintana, Hilda, Joan Carles Llibre, Jordi Pecharramon, Josep Manel Martínez, Marieta, Marta Vilamitjana, Montse Vilageliu, Oriol Martorell, Ricard Atset, Eulàlia de las Cuevas.

COMISSIÓ DE PARADETA

Anna Pla, Cristina Comas, Corpus Peironcellys, Montserrat Vilageliu, Anna Mª Gonzalez, Mª Teresa Salvat i Àngels Sala.

COMISSIÓ WEB I CVG 2.0

Martí Urgell, Gerson Prieto, Ot Brun, Laia Borges i Montserrat Torres.

COMISSIÓ AGENDA 21

Natx Mercader, Ester Morales, Jordi Puig i Anna Escolà .

COMISSIÓ SECRETARIA

Carol Hernàndez i Lorena Russo..

COMISSIÓ TALLERS, VISITES ASSAIG I TURISME

Laia Vila i Aran Bofill.

COMISSIÓ PREMSA

Ernesto Caué, Carla Santos, Anna Miracle.

COMISSIÓ TERRITORI BLAU

Roc Sindreu, Joan Surià, Julià Gil.

COMISSIÓ LOCAL

Miquel Pagès, Ricard Atset, Oriol Martorell, Jordi Martorell, Marti Urgell, Oriol Pons, Sergi Yuste, Aleix Vila>.

COMISSIÓ LÚDICA

Arnau Garcia.

COMISSIÓ SOFTWARE

Juan Carlos Cordero i Junta.

REPRESENTANT A LA CCCC

Roger Gispert.

COMISSIÓ CURSA ELS 10 BLAUS

Eli Ros, Eulàlia de las Cuevas, Lorena Russo, Marta Beser, Eli Bru, Alba Metge, Joan Bagué (ACIDH) i David Prats (CorreCATagafo).