Castellers de la Vila de Gràcia | Can Musons C/ Alzina 7, Barcelona, 08024 | (+34) 656 981 153 | info@cvg.cat

COMISSIONS

COMISSIÓ DE PRIMERS AUXILIS

Quim Fernández-Díaz, Aina Arassa, Xavier Hernando, Anna Sant Vidal, Pau Benet, Neus Sunyer i Mireia Fernández-Díaz.

COMISSIÓ D'ASSEGURANCES

Eduard Sunyer i Quim Fernández-Díaz.

COMISSIÓ D'ACOLLIDA

Hèctor Hernàndez, Marta Trullén, Albert Salellas, Víctor Segura, MArina Lumeras, Lluís Broggi, Rosa Monreal, Trezi.

COMISSIÓ DE PROMOCIÓ

Gemma Alfós, Anna Marin, Anna Escolà, Martí Urgell, Marina Pons, Helena Jovani, Roger Riba, Ferran Pons i Gina Fernàndez-Díaz.

COMISSIÓ DE GUARNIT DE FESTA MAJOR

Mireia Martinez, Carme Giralt, Eduard Marrón, Elisenda Adell, Eulàlia Dòria, Agnés Garreta, Joan Juste, Joaquim Garcia, Jordi Martorell, Karol Padilla, Laia Déu, Lali de las Cuevas, Lorena Russo, Mariona Sanfeliu, Marta Farrés, Martí Urgell, Mónica Cartró, Oti Rovira, Roger Marco, Roger Amigó, Cristina Chavala, Mar Serra, Lluis Porta, Xavier Torres, Lidia Vilageliu, Montserrat Vilageliu,

COMISSIÓ DE FOTO I VIDEO

Montserrat Torres, Eduard Marrón, Júlia Bassols, Eulàlia Balaguer, Carol Hernández i Martí Urgell (Actuacions).

Martí Urgell, Gina Fernández-Díaz, Arnau Dòria, Gemma Alfós, Alaitz Zabala, Alba Garcia, Hèctor Hernàndez i Alba Mas (Vídeo Final de Temporada).

COMISSIÓ DEL "SI NO AGUANTES NO T'HI FIQUIS"

Clara Darder, Agnés Garreta. Gemma Alfós, Roger Marco, Oriol Vilajosana i Montserrat Torres.

COMISSIÓ INTENDÈNCIA

Albert Salellas, Miquel Pagés, Jordi Toribio, Joan Carles Llibre, Agnès Garreta, Joaquim Garcia, Oti Rovira i Guillem Cabrera.

COMISSIÓ DE PARADETA

Anna Pla, Corpus Peironcelly, Montserrat Vilageliu, Lídia Vilageliu i Anna Mª Gonzalez.

COMISSIÓ WEB I CVG 2.0

Montserrat Torres, Martí Urgell i Aïda Tarragó.

COMISSIÓ AGENDA 21

Anna Escolà, Eva de Lecea, Martí Urgell i David Montfort.

COMISSIÓ SECRETARIA

Silvia López, Carol Hernàndez, Carol Padilla i Lorena Russo.

COMISSIÓ TALLERS, VISITES ASSAIG I TURISME

Julien Pfeifle, Gemma Alfós, Alena Pons i Aïda Tarragó.

COMISSIÓ LOCAL

Roger Marco, Martí Urgell, Jordi Martorell, Miquel Blancafort i Aleix Vila.

COMISSIÓ LÚDICA

Joan Juste, Noelia Guirado, Albert Ferrer, Josep Puigdollers i Bernat Requena.

COMISSIÓ SOFTWARE

Oriol Martorell i Robert Dolcet.

COMISSIÓ DE PATROCINI

Jordi Ossó, Erica Martines i Ricard Atset.

COMISSIÓ CURSA ELS 10 BLAUS

Alaitz Zabala, Arnau Dòria, Marta Trullén, Raquel Perales, Roger Travesset, Xavier Novella, Julian Pfeifle, Anna Escolà, Martí Urgell, Ferran Masip, Clàudia Etxepare, Bernat Requena, Joan Bagué (ACIDH) i David Prats (CorreCATagafo).